Come To Daddy poster

THE DIRTY DADDIES
Met meer dan 500 shows in de benen is de kans dat je nog nooit van The Dirty Daddies gehoord hebt klein. Zeer klein. De eerste en enige coverband ooit die op eigen kracht twee keer AFAS Live uitverkocht heeft, was al te zien bij RTL Late Night, NOS op 3 en BNN en sloten festivals als Zwarte Cross, Paaspop en Concert At Sea af.

Het zinderende zevental raast al jaren loeihard door de feesttenten, festivals en clubs en zorgt overal voor een feest-explosie die zijn gelijke niet kent. 120 hits in 120 minuten worden met ongeëvenaard enthousiasme op je afgevuurd. Tel daarbij een arsenaal aan special effects op waar je de oorlog mee kan winnen en je weet genoeg: zoek dekking en Let’s Get Dirty!

ENDORSED BY
HUBRECHT - GUITAR
SUN - KEYS & SAMPLES
JORDY - DRUMS
LAURENS - VOCALS
ROGER - BASS
PIM - GUITAR
HUUB - KEYS

“De beste coverband van Nederland”

-Giel Beelen

Video

Shows

Date City Venue Country
Fri 12 Nov 2021 Enschede Unbeatable (besloten feest University of Twente) Netherlands
Sat 13 Nov 2021 Rotterdam HIER Festival @ AHOYTickets Netherlands
Tickets
Fri 7 Jan 2022 Arnhem Come To Daddy Tour – Luxor LiveSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 8 Jan 2022 Bergen op Zoom Come To Daddy Tour – Gebouw-TSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 14 Jan 2022 Utrecht Come To Daddy Tour – TivoliVredenburgTickets Netherlands
Tickets
Sat 15 Jan 2022 Assen Come To Daddy Tour – De Bonte WeverTickets Netherlands
Tickets
Fri 21 Jan 2022 Dordrecht Come To Daddy Tour – BibelotSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 22 Jan 2022 Dordrecht Come To Daddy Tour – BibelotSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 28 Jan 2022 Leeuwarden Come To Daddy Tour – NeushoornSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 29 Jan 2022 Den Haag Come To Daddy Tour – PaardTickets Netherlands
Tickets
Fri 4 Feb 2022 Alkmaar Come To Daddy Tour – VictorieSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 5 Feb 2022 Alkmaar Come To Daddy Tour – VictorieSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 11 Feb 2022 Eindhoven Come To Daddy Tour – EffenaarSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 12 Feb 2022 Zwolle Come To Daddy Tour – HedonSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 18 Feb 2022 Rijssen Come To Daddy Tour – LuckyTickets Netherlands
Tickets
Sat 19 Feb 2022 Den Helder Come To Daddy Tour – De KampanjeSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 4 Mar 2022 Hengelo Come To Daddy Tour – MetropoolSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 5 Mar 2022 Tilburg Come To Daddy Tour – 013Tickets Netherlands
Tickets

“Geen klap op de vuurpijl
maar een compleet bombardement”

-3VOOR12

Boekingen

info@wilfrieddamman.nl
+31 6 51 69 67 63
We zetten met plezier ieder festival, feest of poppodium op zijn kop!
Mail of bel onze boeker Wilfried voor meer informatie.

    Contact

    info@thedirtydaddies.com
    Vragen, opmerkingen of huwelijksaanzoeken?
    Mail ons!

    “Een feest van herkenning in een onnavolgbare show”

    -Brabants Dagblad