THE DIRTY DADDIES
The Dirty Daddies is dé ultieme 7-koppige hitmachine en is al jaren de natte droom van al je zintuigen! Vaak gekopieerd maar nooit geëvenaard: het witte feest-leger blijft zinderen en verbluffen. Jouw reddingsboei van liefde in een zondvloed aan hits midden in een tornado aan wonderschone showelementen.

Om te ontdekken wat The Dirty Daddies zo uniek maakt, zul je toch echt zelf een show moeten bijwonen. Klim bij elkaar op de nek, zing je schor en dompel je onder in zo’n nacht die je normaal alleen in films ziet. Wees welkom, wees voorbereid en wees verbaasd!

ENDORSED BY
HUBRECHT - GUITAR
SUN - KEYS & SAMPLES
JORDY - DRUMS
LAURENS - VOCALS
ROGER - BASS
PIM - GUITAR
HUUB - KEYS

“De beste coverband van Nederland”

-Giel Beelen

Video

Shows

Date City Venue Country
Sun 31 Jul 2022 De Veenhoop VeenhoopfestivalSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 6 Aug 2022 Roermond SolarSold Out Netherlands
Sold Out
Sun 7 Aug 2022 Loenhout BeachweekendTickets Belgium
Tickets
Sun 14 Aug 2022 Kinrooi Bastion FestivalTickets Belgium
Tickets
Fri 19 Aug 2022 Hellendoorn Helders FeesTickets Netherlands
Tickets
Sat 20 Aug 2022 Varsseveld VolksfeestenTickets Netherlands
Tickets
Fri 26 Aug 2022 Heeswijk-Dinther 24-uurs SolexraceTickets Netherlands
Tickets
Sat 27 Aug 2022 Haarrijnse Plas – Utrecht Festival STRANDTickets Netherlands
Tickets
Sat 27 Aug 2022 Raalte StoppelhaeneTickets Netherlands
Tickets
Sun 28 Aug 2022 Julianadorp Kermis Netherlands
Thu 1 Sep 2022 Twello KlompenfeestTickets Netherlands
Tickets
Fri 2 Sep 2022 Oud Gastel SfeerpopTickets Netherlands
Tickets
Sat 3 Sep 2022 Kuurne Sente KermisTickets Belgium
Tickets
Sun 4 Sep 2022 Koekelare Koekelare LeeftTickets Belgium
Tickets
Mon 5 Sep 2022 Zundert CorsoTickets Netherlands
Tickets
Wed 7 Sep 2022 Aalsmeer FeestweekTickets Netherlands
Tickets
Sat 10 Sep 2022 Tiel Appelpop Netherlands
Fri 16 Sep 2022 Enter Enterse Dagen Netherlands
Sat 17 Sep 2022 Bunde BundermijtfeestenTickets Netherlands
Tickets
Fri 23 Sep 2022 Molenaarsgraaf Malle Molen FestivalTickets Netherlands
Tickets
Sat 1 Oct 2022 Roosendaal Effe Wat AndersTickets Netherlands
Tickets
Sat 15 Oct 2022 Franeker Night To Light Neon FestivalTickets Netherlands
Tickets
Fri 9 Dec 2022 Bergen op Zoom The best tour EVER tour – Gebouw-tTickets Netherlands
Tickets
Sat 10 Dec 2022 Bergen op Zoom The best tour EVER tour – Gebouw-tTickets Netherlands
Tickets
Fri 16 Dec 2022 Haarlem The best tour EVER tour – PatronaatTickets Netherlands
Tickets
Sat 17 Dec 2022 Maastricht The best tour EVER tour – MuziekgieterijTickets Netherlands
Tickets
Fri 23 Dec 2022 Zwolle The best tour EVER tour – HedonTickets Netherlands
Tickets
Fri 6 Jan 2023 Arnhem The best tour EVER tour – MusisTickets Netherlands
Tickets
Sat 7 Jan 2023 Venlo The best tour EVER tour – GrenswerkTickets Netherlands
Tickets
Fri 13 Jan 2023 Utrecht The best tour EVER tour – TivoliVredenburgTickets Netherlands
Tickets
Sat 14 Jan 2023 Assen The best tour EVER tour – De Bonte WeverTickets Netherlands
Tickets
Thu 19 Jan 2023 Dordrecht The best tour EVER tour – BibelotTickets Netherlands
Tickets
Fri 20 Jan 2023 Dordrecht The best tour EVER tour – BibelotSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 21 Jan 2023 Dordrecht The best tour EVER tour – BibelotSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 27 Jan 2023 Leeuwarden The best tour EVER tour – NeushoornTickets Netherlands
Tickets
Sat 28 Jan 2023 Den Haag The best tour EVER tour – PaardTickets Netherlands
Tickets
Fri 3 Feb 2023 Alkmaar The best tour EVER tour – VictorieSold Out Netherlands
Sold Out
Sat 4 Feb 2023 Alkmaar The best tour EVER tour – VictorieSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 10 Feb 2023 Eindhoven The best tour EVER tour – EffenaarTickets Netherlands
Tickets
Sat 11 Feb 2023 Eindhoven The best tour EVER tour – EffenaarTickets Netherlands
Tickets
Fri 24 Feb 2023 Rijssen The best tour EVER tour – LuckyTickets Netherlands
Tickets
Sat 25 Feb 2023 Den Helder The best tour EVER tour – De KampanjeSold Out Netherlands
Sold Out
Fri 3 Mar 2023 Hengelo The best tour EVER tour – MetropoolTickets Netherlands
Tickets
Sat 4 Mar 2023 Hengelo The best tour EVER tour – MetropoolTickets Netherlands
Tickets
Fri 10 Mar 2023 Groningen The best tour EVER tour – De OosterpoortTickets Netherlands
Tickets
Sat 11 Mar 2023 Tilburg The best tour EVER tour – 013Tickets Netherlands
Tickets

“Geen klap op de vuurpijl
maar een compleet bombardement”

-3VOOR12

Boekingen

info@wilfrieddamman.nl
+31 6 51 69 67 63
We zetten met plezier ieder festival, feest of poppodium op zijn kop!
Mail of bel onze boeker Wilfried voor meer informatie.

    Contact

    info@thedirtydaddies.com
    Vragen, opmerkingen of huwelijksaanzoeken?
    Mail ons!

    “Een feest van herkenning in een onnavolgbare show”

    -Brabants Dagblad

    The Dirty Daddies menu logo